| ANAMRIANKA a întrebat:

Nu-mi merge facebookul de azi dimineata

25 răspunsuri:
| Fizy93 a răspuns:

Problema intre provider si server, o sa iti mearga!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fizy93):

Si in restul tariilor!? tot providerul e devina?laughing)

| Fizy93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde de ce interdictii si securitate e pe acolo straight face CRED! tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fizy93):

Pai e vorba de Olanda, Cehia, Egipt si o gramadaaaaa de tari! daca nu ma insel si USA!

| Fizy93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu sigur, am zis ce am crezut, se intampla des sa nu functioneze cateva ore anumite servere tongue si dupa aia isi reiau activitatea tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fizy93):

Da dar la ce servere au google si facebook...nu prea cred! ori cum ai zis tu din cauza providerului dar asta ar insemna sa nu mearga doar in Romania ori a fost atacat!big grin

| Fizy93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie imi merge, sunt chiar pe el, e cv de la provider mai mult ca sigur tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fizy93):

Pai acum merge...era vorba ca azidimineata nu am mers timp de vreo 20-30 de minute!big grin

| MariusCs a răspuns:

Am citit si eu acum o stire si se pare ca este vorba de o eroare tehnica nici de vorba atacuri de hackeri cu siguranta azi pana la sfarsitul zilei o sa mearga. E greu fara facebook? hehehe

| anonim_4396 a răspuns (pentru MariusCs):

Ce eroare sa mai aibe companii ca facebook sau google!?laughing))

| BodyFleci a răspuns:

Au cazut serverele la fel ca la Google+... prea multi utilizatori si nu mai merge. O sa se remedieze probleme nu-ti face probleme. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vai. o sa muriti fara facebook. stai linistita ca isi va reveni...mie imi mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De o vreme se tot vorbeste despre reducerea populatiei de la miliarde la milioane prin diferite metode...cred ca au gasit metoda perfecta, 2 zile fara facebook si populatia se reduce la jumatate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

Cred ca mai mult de jumatate laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si culmea Zuckeberg (sau cum il cheama) supravietuiestelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor
Noi radem si ei plang pentru facebook.laughingrolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)...era si vremea sa o pateasca!laughingwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si sti ce este culmea. Ca mie imi merge facebook`ullaughingrolling on the floor

Am incercat si eu sa vad daca chiar nu merge, dar la mine e ok.laughingrolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si la mine... putin mai greu da mergelaughing)

| MariusCs a răspuns (pentru anonim_4396):

ati dai seama cand fac schimbari in configuratie, disgner este nevoie sa restarteze serverele

| Gamerita a răspuns:

Acum mergewinking

| Notty a răspuns:

Ciudat,mie imi mergehappy

| lolas23 a răspuns:

Stai linistita...o sa isi revina pana diseara

| Dysa a răspuns:

Nici mie...happy

| AndreeaMoisa a răspuns:

Nu a mers vreo 10 min apoi a inceput sa mearga