| anonim_4396 a întrebat:

Nu-mi merge să schimb numele și parola la wifi-meu! Am copiat IP-ul in căutare la internet explorer, am dat la setarile router-ului, am băgat să schimb numele, zice că s-a schimbat, dar nu. Putin ajutor?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Deconectează routerul de la priză și reconectează-l.Probabil că e mai leneș.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai salvat setările după schimbări, precum și ai verificat banda de emisie și canalul din router, apoi ai dat un refersh la conexiunile de internet de la device-ul de pe care vrei să te conectezi, ar tebui ca totul sa funcționeze.Succes

| anonim_4396 explică (pentru DeyCj):

Am salvat totul, dar cand la refresh, totul la fel

| DeyCj a răspuns (pentru anonim_4396):

Deconectează routerul de la priză și reconectează-l.Probabil că e mai leneș.