| Yume_2563 a întrebat:

Nu-mi merge windows movie maker.Cand insertez o poza merge, dar cand pun la timeline si dau drumul.imi apare doar negru. Daca nu puteti sa-mi ziceti aici...mai am o problema cu Camtasiua studio 6. cand pun un avi format tot asa la timeline.imi spune Error : no codec available to render this file... ce as putea sa fac? va rog sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| YepIsSuspended a răspuns:

Reinstaleaza-lewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna nuleme meu este Cristina si am si eu o problema, am windows 7 si as vrea sa fac un filmulet dar din pacate nu gasesc wiondows movie maker trebuie sa-l instalez pe de net sau este in pc?

| Yume_2563 explică:

Um.Camtasia*

| dee17 a răspuns:

Si mie imi apare la fel la Camtasia... dar fiindca videoclipu' nu ii bun(adica nu ii avi straight face )