| Anonima14773 a întrebat:

Am o problema cu telefonul. L-am udat pe spate timp de aproximativ 30 de minute si acum sunetul este neclar si se aude foarte încet chiar dacă e la maxim. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica 30 de minute? Cand il scapi accidental in apa e una dar sa-l uzi timp de 30 de minute nu mai inteleg. Scoate-i capacul si bateria, daca poti, si baga-l intr-o punga cu orez, cateva zile. La mine a functionat.

| Lazar_Ana_Maria_1981 a răspuns:

Uscat cu feonul, apoi lăsat în orez pana dimineața,

| Anonim53220 a răspuns (pentru Lazar_Ana_Maria_1981):

Nu! Feonul impinge apa in el, tu doar incearca sa aspiri cumva, sa o tragi afara cum poti, cu gura, aspirator orice, apoi in orez.