| MihaiDumitru89 a întrebat:

Salut, am o problema cu sunetul, cred, am intrat pe YouTube si am observat ca timpul trece repede, avea viteza mare si nu se auzea sunetul(am crezut ca e de la ei), am pornit winamp si la fel, WMP si la fel, VLC, BSPLAYER etc. la fel...am intrat pe alte site-uri gen YouTube si la fel...deci aceeasi problema nu se aude si timpul trece repede, am totul in regula, windows 7 l-am scanat, boxele sunt la locul lor totul e ok, nu imi dau seama ce poate fi

Răspuns Câştigător
| mouseru a răspuns:

Este de la drivere poate tiai sters din greseala ceva de la realtek sau uitate in bara de start si vezi acolo la vlume poate l-ai oprit

| MihaiDumitru89 explică (pentru mouseru):

Mersi pentru sfat dar se pare ca era din bios ceva dezactivat, nu stiu cum s-a intamplat dar totul e bine cand se termina cu bine happy... bine ca i-am dat de cap

1 răspuns: