| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot deschide partitia E. Stiti cum as putea rezolva asta?
E:\ is not accessible.
The disk structure is corrupted and unreadable. Fara ca sa pierd fisierele de pe el.

2 răspunsuri:
| Gabbriell a răspuns:

Ai date corupte.
Dai click dreapta pe partitie si dai format, debifeaza in fereastra quick format.
Din pacate o sa pierzi toate datele de pe partitie, nu ai cum altfel.
Si cred ca ar trebui scanata de erori si bad-uri.
Tot asa dai click dreapta pe partitie, in fereastra aia te duci la tools si alegi primul de sus check now, check for errors, bifezi scan for and attempt recovery of bad sectors.
Dai prima data asta cu check errors, iar daca tot nu merge nu-ti ramane decat sa-i dai format.

| 0Andrew0 a răspuns:

Du-te la un service vor rezolva ei problema dar o sa dai multi bani.