| RalucaSuciu a întrebat:

Nu pot sa intru pe Facebook. Nu stiu ce are, dar nu imi8 recunoaste parola, insa am mai intrat pe acelasi cont de doua ori azi si n-a avut nimic.

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Apasa pe parola uitata, si o sa tio arate,
Baftă!

| RalucaSuciu explică (pentru MadRaven):

Nu imi arata nimic. Imi spune sa pun adresa de mail si nu imi trimite niciun mesaj, dupa aia.

| TheBrainiac a răspuns:

Poate ai uitat contul deschis cand ai iesit ultima data si acum ti-a fost schimbata parola. In acest caz, trebuie sa vorbesti cu persoanele pe unde ai fost ultima data si sa le spui cu curaj ce ai patit.