| maryantheboss1 a întrebat:

De ce nu merge sa-mi schimb parola de facebook, fara sa intru pe cont ca nu mai stiu parola

3 răspunsuri:
| guzanu92 a răspuns:

Pentru ca daca ar functiona asa, oricine ar putea sa-ti fure profilul schimbamdu-ti parola...
Uite, intra aici: https://www.facebook.com/recover.php
Scrie adresa ta de email (id-ul tau + yahoo.com)
Scrie si celelalte date pe care ti le cere, adica numele pe care il folosesti pe fb, numele tau si numele unui prieten de pe facebook. Bafta!;)

| maryantheboss1 explică (pentru guzanu92):

Nu merge nici asacred ca e blocat

| guzanu92 a răspuns (pentru maryantheboss1):

Ai scris datele? Ar trebui sa-ti trimita un email cu datele de la profilul tau facebook...