| djluceafar a întrebat:

Nu pot sterge conversatiile pe messenger zice eroare error -100 Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Hyth a răspuns:

Cel mai simplu lucru este sa il reinstalezi. Încearcă totuși sa te loghezi pe mail si vezi ca ai un butonas care te trimite intr-un messenger pe web. Încearcă sa le ștergi de acolo

| djluceafar explică (pentru Hyth):

Nu imi apare acel butonas de sters conversatii...am reinstalat messenger, si nu-mi apare istoric conversatii

2 răspunsuri:
| djluceafar explică:

Uite ce imi zice. The last Address Bokk operation did not succeed due to a server error ( Error Code: -100 ) ce pot face? sa pot modifica numele celor din lista de mess?