| anonim_4396 a întrebat:

Nu prea inteleg ce fire trebuiesc conectate la placa video. Am cumparat o placa video care nu se pune pe placa de baza dar banuiesc ca trebuie conectata la ea, deci puteti sa-mi spuneti ce cabluri am nevoie pentru placa video?

Răspuns Câştigător
| 619thomas a răspuns:

Cablurile de 6 pin. Normal le-ai primit in cutie cu placa video, mereu primesti 2-5 cabluri sa o conectezi. Daca ai nevoie de mai mult, mesaj PM si iti dau numele de Skype.

| Marius299 a răspuns (pentru 619thomas):

Nu pot sa-ti trimit pm, trimite-mi te rog tu cu numele tau skype

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce placa video e mai exact ce scrie pe el?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din moment ca numesti cablurile "fire" si ai cumparat o placa video "care nu se pune pe placa de baza" iti sugerez sa gasesti pe cineva care are macar o idee vaga despre componentele unui pc si sa-l rogi sa te ajute. Singurul lucru pe care il poti realiza tu singur este sa strici calculatorul.