| dragutzzaa a întrebat:

Nu prea stiu cum sa incep. Am un telfon LG ks360 si am o problema.
Cand cineva imi trimite un mesaj telefonul nu mi-l arata pur si simplu.
Nici mesajele de la Vodafone despre extraoptiuni si etc etc nu le vadstraight face.[E ca si cum nu le-as primi... Dar daca imi bag cartela in alt telefon le vadstraight face.]
Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Mergi cu telefonul la un service, daca mai esti in perioada de garantie (e cam 2 ani) sau pe viata telefonului (5-6 ani daca il iei de la Germanos) nu vei plati la service. Succes!

1 răspuns:
| maricel a răspuns:

Nu ai setat centru mesaje in telefon