| Tudor7654 a întrebat:

Nu stiti de ce nu vrea sa se deschida daemon tools?

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Incearca sa il reinstalezi.

| doctorandus a răspuns:

Serios? Windows 10 stie sa monteze ISO-uri, le deschizi cu Windows Explorer si apar drept unitati de disc. Parca si Windows 7 facea asta, nu sunt sigur.

Tot ce este DVD este in format ISO, iar CD-uri protejate existau pe vremuri.

| ywar a răspuns:

DAEMON TOOLS nu mai e de ceva vreme un soft stralucit. Alege un program open source, care face acelasi lucru si care nu are atata promovare.

| Tudor7654 explică (pentru ywar):

Care? Power iso?

| ywar a răspuns (pentru Tudor7654):

Incearca WinCd Emu, sper sa te ajute. Lada Daemon Tools, a ajuns o idiotenie de program care iti mai baga pe gat si antivirusi de toata jena.

| dinaprilie a răspuns:

Da vreun mesaj de eroare?

| Tudor7654 explică (pentru dinaprilie):

Nu,doar ca nu se deschide

| dinaprilie a răspuns (pentru Tudor7654):

Incearca reinstall. Daca nu, vezi ca mai sunt si alte programe de tipul asta.