| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce am facut ca am pus sa se deschida toate programele din laptop intr-un singur program. adica pe orice program apas se deschide yahoo, deci aproape toate se deschid asa. nu stiu cum sa le fac, dar cred ca am dat,, open with' la un program si atunci au aparut toate la fel. va rog foarte mult pe cei care au patit si stiu sa imi trimita mesaj ce sa fac. multumesc mult! dau funda la cel care ma ajuta sa rezolv problema

Răspuns Câştigător
| lionut a răspuns:

Ai asociat shortcut-urile cu messengerul. Dowloadeaza asta: http://www.winhelponline.com/fileasso/lnkfix_vista.zip
si da dubluclick pe fisierul dinauntru; o sa te intrebe daca esti sigur, spui Da, apoi dai restart.

| anonim_4396 explică (pentru lionut):

Vai și eu am făcut prostia asta, dar a fost mai grav că nu a mers nici un program. oricum mulțumesc mult mi-ai salvat viața. Fi binecuvântat!batting eyelashes laughing

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa dai restore system. Apropo, imi place poza ta.

| lionut a răspuns:

Ai cumva Windows 7 sau Vista si daca dai cam pe orice shortcut de pe desktop se deschide mereu acelasi program? Dowloadeaza asta: http://www.winhelponline.com/fileasso/lnkfix_vista.zip
si da dubluclick pe fisierul dinauntru; o sa te intrebe daca esti sigur, spui Da, apoi dai restart. Succes :)

| AlexandruVesa a răspuns (pentru lionut):

Mulțumesc! A mers!

| PaRAP a răspuns:

Si eu am aceiasi problema sad ne ajuta cineva straight face?

| D4ny3l4 a răspuns:

Si eu am aceiasi intrebare am reusit sa fac sa deschid doua programe insa trebuie sa fac mereu acelasi lucru va rog am nevoie de ajutorcrying

| alexandra_2435 a răspuns:

Ionut nu merge cu fisierul ala care l-ai trimis am incercat de mai multe ori, dar aproape toate programele se deschid asa chiar si antivi-vurusul. adica pe orice apas se deschide doar programul ala.si daca vreau pot sa le pun sa se deschida in alt program dar nu stiu cum sa le fac sa se deschida separat, si system restore nu pot sa dau ca nici ala nu se deschide

| Iel_Dan_1992 a răspuns:

Nu merge cu fisierul ala care l-ai trimis am incercat de mai multe ori, dar aproape toate programele se deschid asa chiar si antivi-vurusul. adica pe orice apas se deschide doar programul ala.si daca vreau pot sa le pun sa se deschida in alt program dar nu stiu cum sa le fac sa se deschida separat, si system restore nu pot sa dau ca nici ala nu se deschide

| Mihaela_Barbu_1983 a răspuns:

Merci lionut .......super am rezolvat problema caci si mie mi se intamplase la fel am incercat sa deschid o foto si toate programele au devenit unul.Acum e ok. inca o data merci mult!

| Mihaela_Barbu_1983 a răspuns:

Merci lionut. super am rezolvat problema caci si mie mi se intamplase la fel am incercat sa deschid o foto si toate programele au devenit unul.Acum e ok. inca o data merci mult!