| xXAlphaXx a întrebat:

Daca Google Chrome a venit pre-instalat pe laptop si eu l-am dezinstalat, poate sa-mi afecteze laptopul invrun fel?

8 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Nu, nu are nicio legătură cu sistemul de operare.

| gelu1970 a răspuns:

Da, si inca mult de tot. nu o sa mai poti cauta pe net cu google chrome.
totusi, pot sa te intreb ce browsere folosesti daca ai renuntat la chrome?

| xXAlphaXx explică (pentru gelu1970):

Firefox e la fel de bun daca nu mai bun, crede-ma! Chiar daca nu are simplitatea lui Chrome...

| gelu1970 a răspuns (pentru xXAlphaXx):

Ok. gusturile nu se discuta. eu folosesc explorer si chrome si tor. firefox l-am folosit cateva luni, acum cativa ani, si am renuntat.
bafta.

| danutzu96 a răspuns:

NU. Si eu prefer firefox.

| LDCCristi a răspuns:

Absolut nimic big grin dar te intreb de ce l-ai dezinstalat? Din puncu meu de vedere e foarte bun pentru ca: Nu ia mult din resurse 400 mb RAM (Opera 800; Mozilla 650-700 inderefent de ce as face pe net), e foarte rapid si usor de folosit.

| Sufletzelll a răspuns:

Nu

| salviaplath a răspuns:

Nu ar avea de ce. E doar un program, deci nu o sa se intample nimic.