| MaDaProd a întrebat:

Nu stiu ce s-a intamplat.stateam in pat si dintr'o data imi cade telefonul. de atunci nu mi se mai aprinde:-s m-am uitat la el ecranu e ok nu e spart dar pur si simplu nu se mai aprinde., Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Bateria nu face contact.S-a miscat.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

S-a bulit ceva inauntru uitate la baterie sa nu aiba ceva.

Elianna
| Elianna a răspuns:

S-a miscat bateria. Scoate-o si pune-o apoi la loc.

| MaDaProd explică:

Bateria e in regula. am scos si am si bagat'o la loc straight face acum se aprinde dar imi face un ecran negru si atat... am accesat la el *+# + butonul de unde se inchide. si mi-a intrat in boot deci ecranul nu are nimic