| alinalin01 a întrebat:

O sa ma duc zilele urmatoare sa-mi cumpar 4s. Sunt de ani buni la Orange insa oferta de la Vodafone este mai buna. Inca o veste buna ar fi treaba cu PORTAREA, trec de la org la vodaf. Cine are habar va rog sa-mi explice si mie, ce dovezi trebuie sa duc, sa beneficiez de reducerea de 30 euro. Sfecific sunt pre-pay, nu abonament!

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Nu trebuie dovezi, faptul ca te portezi e vizibil pentru operator odata cu semnarea cererii de portare + trecerea vechiului tau nr. Orange la Vodafone.