| Gherghisan_Ionut_1999 a întrebat:

O să mai scadă prețul la consolele ps3 sau xbox one până la vară?

Ofer fundă!
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

La vara o sa mai scada dar nu avem de unde sa stim cu cat.

3 răspunsuri:
| Anonimul8297 a răspuns:

Scuza-ma ca iti spun, dar chiar nu avea rost intrebarea asta. NORMAL ca va scadea!

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru Anonimul8297):

Cam cu cat? Pana acum cat scădea in fiecare an de la lansare?

| Avram_Silviu_1972 a răspuns:

Frate eu din cate stiu preturile scad dar nu foarte mult gen cateva zeci de lei.ca sa scadă gen cu o suta sau doua sute de lei trebuie sa apara nst un nou model de xbox sau playstation altfel nu stiu așa cred sau cel puțin așa am văzut ca se comporta piață acestor console.