| Benyamin173 a întrebat:

O sursă buna?
Buget 250 lei maxim
sa fie semimodulara de preferat.
Este ok sursa njoy legion 600w, semimodulara?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

E ok, certificare +80 Silver, e buna. Daca nu vrei semimodulara, poti optra spre altele, dar silver, tot cam pe-acolo o sa te duca, sa aiba acelasi "specificatii".

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seasonic este nr1 la capitolul surse, deci nu pot sa recomand decat Seasonic, chiar daca nu este modulara. Nu ai absolut niciun avantaj la sursele modulare, in afara faptului ca poti sa faci un wire management mai bun.
http://www.pcgarage.ro/surse/seasonic/s12ii-620-bronze-620w/

| Alex124Ales a răspuns:

Da este buna.Dar daca o sa il cam fortezi la maxim cu jocuri si gaming o sa ca cedeze.