| anonim_4396 a întrebat:

O tipa mi-a cerut poza nud pe o applicatie si i-am trimis, iar acum m-a amenintat ca sesizeaza politia.

Este ilegal sa fac asta? Am incurcat-o?
PS: tipa e din Franta, nu din Romania.

17 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu are ce sa faca, daca erai destept dadeai poza cu partea de jos fara cea de sus.
Oricum ar fi nu are de ce sa mearga la politie.
Daca viitoare numai trimite astfel de poze strainilor si nimanui, ca nu rezolvi nimic cu asta.

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Am trimis fara fata sa stii happy toata partea de la gat in jos am trimis

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok

| GdX a răspuns:

Nu are ce sa iti faca. Te santajeaza. In privinta asta ai putea tu sa faci plangere la politie, dar cum sunt tari diferite nu prea ai de ce sa te temi. Nu mai trimite poze nud pentru ca nu stii cui i le trimiti. Poti fi santajat cu astea de nu stii ce sa mai faci pe urma.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru GdX):

Ca greu o fi sa iei o poza de la vreun fraier care si-a pus scula pe dc++ si sa o trimiti pe aia... dupa aia nu are decat sa te santajeze mult si bine cu poza altuia.winking

| GdX a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Omul a vrut sa arate cat de macho e si aum se streseaza si cauta raspunsuri.

| Adry05 a răspuns:

Nu e ilegal lol mai ales că ai clar mesajele unde îți cere ea poză
nu se sesizează poliția pentru asemenea căcături laughing

| sierra1 a răspuns:

"mi-a cerut poza nud...Este ilegal sa fac asta?"

nu mami, nu e, trimite până te doare telefonul. Dacă aia e minoră și tu major, da, ai incurcat-o! Măcar de te-ar prinde...

| Catrice a răspuns:

Asta e, nu i-o plăcut ce o văzuthee hee

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Faza e ca i am trimis mai mult decat trebuue, deci sa ma astept sa vina politia la mine?

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai mai mari șansele sa iei covid decât sa te ia poliția.

| PainTech a răspuns:

Asta se întâmplă când trimiți poze nud.

Dar :
1. Ceea ce face ea e șantaj.
2. Dacă poți dovedi că ea a cerut poza nu ai probleme.
3. Politia din Franța nu poate să îți facă mare lucru în Romania

| anonim_4396 explică (pentru PainTech):

Nu pot dovedii din pacate, stersesem conversatia. Dar ce pot patii pentru o poza de genu? In fine erra pe o applicatie de intalniri

| flixbuster a răspuns:

Cred ca o ai prea mica... rezolutia la poza, vreau sa zic. Nu a fost tipa satisfacuta de... calitatea fotografieiwinking

| anonim_4396 explică (pentru flixbuster):

Hahaha, mai faza e ca tipa se plansese ca are un copil linga ea laughing)) si eu ce sa-i fac.
Ea ceruse o poza hot, acum nu stiu daca se referea la ce i-am trimis eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amandoi ati incurcat-o. Tu pentru ca ai distribuit poze nud, ea pentru ca te santajeaza cu ele.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi am dezacticat contul, singura informatie relevanta de pe el era mailul si orasul, pozele le stersesem dupa ce mi-a zis ca o sa i arate politiei