| Horia_8139 a întrebat:

O unitate optica de laptop se poate pune la un desktop? Am un laptop caruia doresc sa ii raresc frecventa de utilizare datorita faptului ca vreau sa achizitionez un desktop si, ca sa nu mai dau banii pe alta unitate optica, m-am gandit ca as putea sa o iau pe aceasta si sa o pun la desktopul in cauza. Este posibil?

3 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Se poate, numai sa mergi la vreun prieten care se pricepe sau specialist.

| CalinBerindean a răspuns:

Este posibil, dar ti-as recomanda sa mergi la un specialist sau la o firma de calculatoare care se ocupa cu schimbul de piese.

| sleeky1532 a răspuns:

Nu te duce la nici un specialist. Ai nevoie de 1 surubelnita, un cablu ide si 5 minute din viata ta.