| ForeverAlone97 a întrebat:

Oare de ce mi se închide laptopul când îl scot din încărcător? Tot timpul pățesc asta.

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

"Adio baterie" cel mai probabil sau o problema pe placa de baza, cu vreo mufa etc.

| ForeverAlone97 explică (pentru CM7YRE):

Cel mai posibil bateria are o problemă

| CM7YRE a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Nu trebuie sa imi explici mie asta, tu ai pus intrebarea "nestiutorule". Dsca sti, nu are rost sa mai intrebi.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil e dusa bateria sau ceva componente de pe placa de baza pe unde se alimenteaza laptopul din baterie.

| ForeverAlone97 explică:

M-am gândit că poate e ceva la baterie. Oricum e încă în garanție, probabil că am să-l duc la reparat curând.

| teo530 a răspuns:

E bateria dusa. Si al meu e la fel, il tin la incarcat non-stop. Norocosule ca il ai inca in garantie.

| ForeverAlone97 explică (pentru teo530):

Măcar atât. Dacă îl duc la reparat, nu mă costă nimic