| MeMeMe97 a întrebat:

Ofer funda! Am o problema cu monitorul(d'ala vechi,ca televizorul)Acum cateva zile cand am inchis calculatorul am inchis si monitorul de la buton,a doua zi cand am vrut sa il deschid beculetul monitorului nu se mai facea portocaliu,ramanea verde si nu mai afisa nimic! Am facut rost de un alt monitor, m-am folosit de el si ieri am zis sa mai incerc o data sa il conectez pe al meu sa vad daca s-a mai schimbat ceva! Surprizaaa! Monitorul functiona ca nou! Astazi din nou a revenit problema dar i-am dat doua palme in spate:-))rolling on the floorsi a inceput sa functioneze! Ce sa fie oare? Sa il desfac si sa vad daca nu face ceva contact pe acolo? Help me!

5 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Ia-ti ma alt monitor:)) din asta mai nou:P...http://www.altex.ro/produse-it/monitoare

| Robieski a răspuns:

Schimbal! Am avut aproape aceiasi problema si... am chemat un instalator(dupa ce l-am lovit si eu rolling on the floor ) si mi-a zis ca daca nu-l chemam putea EXPLODA! funda?

| andreiutz1998 a răspuns (pentru Robieski):

Si eu am patit aproape la fel!

| XxRoByXx0O a răspuns:

Si eu am avut monitor de ala... Solutia e simpla frate. Il deconectezi, deschizi usa te la balcon, iei monitoru in brate, mergi cu el pe balcon, si il arunci sa vezi daca zboara laughing e si desfacut subtire! funda laughing

| AndreiNicola a răspuns:

Da schimbal