| KirigayaKirito a întrebat:

Ohaio! Am scos tasta "space" de la laptop iar acum efectiv nu mai pot sa o pun la loc.-.- Am bagat acel fier micut la locasul lui, si am apasat dar nu se intampla nimic, pur si simplu nu se inchide.Nu e rupt absolut nimic,nici o clama,nada, dar nu reusesc sa pun tasta si ar fi putin aiurea sa merg pana in oras pentru o tasta, e departe si n-am timp.

7 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

rolling on the floor nu mai pot de ras, cine te-a pus sa o scoti? laso asa nu mai umbla ca poate ai rupi piciorusele, trebuie sa mergi la un service cant ai timp. Pana aunti foloseste o tastatura externa cum ar fi una cu usb pentru pc-uri sau cea virtuala din meniul start al windows-ului.

| KirigayaKirito explică (pentru DenisIonut01):

Razi? But why? T_T Pe naiba, tastatura de la laptop e demontabila!laughing Si oricum, i-am asdkfdsjk un pumn, si am facut-o! straight facelaughing Trebuia doar fixata bine, si am scos-o sa curat ce-i dedesupt...Am gasit si un ac!laughing

| DenisIonut01 a răspuns (pentru KirigayaKirito):

laughing i like you! Your funny laughing

| KirigayaKirito explică (pentru DenisIonut01):

laughing Oh, thx! I like me too! smug

| CinevaNou a răspuns:

Cauta pe youtube cum se face.

| aaaaa_8179 a răspuns:

Cine tea pus, tastatura de la laptop nu-i la fel ca cea cu usb din calculator, cred ca vei avea nevoie de alta tastatura (((

| Leon2k a răspuns:

Ar fi si cam singura solutie!