| zorialbi a întrebat:

Am scos tasta space de la laptop ca sa-l curat de praf si acum nu mai reusesc sa o montez la loc. Are doua sarme care cred ca ar trebui sa intre in cele doua gauri, dar mi se par prea mici gaurile, nu stiu sigur daca acolo era fixata inainte tasta. Ma puteti ajuta cumva? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Marii a răspuns:

Eu de obicei incerc sa fixez cu o penseta, sau doua. Incearca, cu rabdare poate reusesti.happy

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Colega a confundat tastatura cu laptop - ul. Se poate rezolva dar trebuie pricepere si putina indeminare. Nu ai nici un prieten electronist? Succes!

| Lumynyzza a răspuns:

Pai. asa am facut si eu si l-am aruncat la gunoi (l-am facut praf) am scos si eu tasta space(i-am zis cuiva de asta si a zis ca nu se poate face nimicasad) imi pare rau pentru tine

| zorialbi explică:

Multumesc pentru raspunsuri, am rezolvat cu tasta happy