| Bossu_Alex_1993_Jg9c a întrebat:

Ok,am o tastatura si nu stiu ce s-a intamplat azi ca dintr-o data cand apas tasta "s" mi se scrie "sa", cand apas tasta "a" la fel mi se scrie "sa" in rest merge totul Ok. Va rog ajutor, Sistem de operare Windows 10, tastatura : thunderstreak fury

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Dezmonteaza tastarura si curata literele a si s, mai ales.
Sau cumpara alta

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Poate ai conexiunile la tastatura stricate.

| PainTech a răspuns:

Problema apare doar la aceasta tastatura?

| Drîgă_Andrey_2000 a răspuns:

Tastatura este Made in China!
Poti sa o repari dar mai bine cumperi alta noua!
Funda?

| Goete a răspuns (pentru Drîgă_Andrey_2000):

In ziua de azi, made in China este alegere, pret minim fara calitate sau calitate super. MERCEDES si alte marci de prestigiu fabrica componente in China. Te inseli daca crezi ca nu se fabrica produse de calitate in China