| EddyEddy a întrebat:

OK deci...VA ROG RASPUNDETI SI VOI MACAR LA O INTREBARE! Cine poate sa imi faca (va rog frumos) un wishlist pe siteul asta:http://www.mediadot.ro ...Eu vreau sa imi cumpar un calculator pe piese de gaming (macar sa mearga GTA IV la medium sau low), si as vrea sa imi faceti acel wishlist.Pretul pana in 800 de lei.

Răspuns Câştigător
| carcera69 a răspuns:

Frate ceri cam multe la pretul asta... poate daca ai mai pune 2-300 de lei ar cam merge... whishlist-ul se face doar pe email, imi pare rau dar cu 1000-1200 lei iti poti lua ceva bunicel

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

In 800 lei nu poti ai pretnetii la gaming.
Si inca ceva, macar 900 lei sa ai!
Uite asa sistemul:
http://bit.ly/1jf0bTz
Ai un procesor Intel destul de performant(nu o sa ai probleme cu el)
suporta redare viode 1080p, si ceva jocuri, deci nu-i problema. La gta 4, sa ruleze mai degreaba pe low... Nu sunt pentru jocuri, nu ai cum in banutii astia.
Placa de baza are 2 sloturi ram, ca sa mai pui ram daca vrei, si vga+dvi.
2gb ram
hdd 500 gb.