| Spataru_Doina_1979 a întrebat:

Ok. eu am uploadat pe YT un video de TF2 dar dintr-un amune motiv tot jocul era negru pe fimlare in timp ce facecaum meu era ok. Filmez eu fimez cu zd.soft

link catre vid ca sa intelegeti mai bine: https://www.youtube.com/watch?v=TdHMni8tneY

nu mi sa intamplt niciotata asa ceva, cel putin nu am fost atent

(scuse pentru promovare doar ca sa studiati glithul sau ce o fii)

mi sa i intamplat iarsi

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca esti la fel de atent, cum scrii si aici, atunci nu ma mir.
Citeste conditiile tehnice pentru incarcarea unui film pe Youtube, dupa care salveaza in acele conditii filmul si incarca-l ca atare (formatul fisierului, formatul inregistrarii video, rezolutie imagine, fps, format sunet).

Salveaza filmul in careva format standard (mpg, mpeg, dvd, mp4).
Daca corespunde inregistrarea, sigur se va vedea.