| Lowerr a întrebat:

Pai am o problema si e cam asa :Intru pe mess si nu e nimic in neregula, iar un prieten imi trimite un mesaj cu un executabil si nu stiam ce era acum dupa ce am intrat in el (l-am sters dar nu a avut afect) imi tot trimite mesaje singur la toate contactele (adica da mass la toti cu linkul care te pune sa downloadezi executabilul)
va rug ajutati-ma sa scap de el

Răspuns Câştigător
| Phenom a răspuns:

Ai luat un virus nou, care se raspandeste de cateva zile pe internet. Momentan nu s-a gasit o rezolvare in mod usor, deoarece acesta nu prea este detectat de solutiile antivirus!

3 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Ar fi trebuit sa stii ca nu e bine sa dai click pe linkuri care nu le cunosti, totusi incearca sa dezinstalezi mess, dai un restart si il reinstalezi din nou.

Răspuns utilizator avertizat
| Lowerr explică:

Am aflat care era problema, deci este un virus care il iei de pe un link care te induce in eroare am vazut cum il dezinstalez de aici multumesc pentru deranj. http://www.craiovaforum.ro/......434-7.html