| NuStiu1234John a întrebat:

Păreri https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/4464894/
Ce ar trebui modificat

Răspuns Câştigător
| vali5 a răspuns:

Procesorul mai bine iti ei un amd ryzen 3200g placa video nu este bine facuta si o sa iti stea la 90 de grade eu iti recomand sa iti ei separat placutele ram ca iesi mai ieftin si setezi tot din bios si cel mai bine e sa iti ei un ssd de 120 sau 200gb pentru windows iar pentru gaming un hdd de un 1tb

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Toate bune si frumoase, mai putin procesorul. Nu are absolut nici un sens sa te calicesti la prima generatie cand ai deja procesoare la 7 nm de la AMD. A, da, si un cod pentru 1% discount - 92WQ7UMX

| denisQ00 a răspuns:

Ryzen ala e din generatia 1, nu sunt cele mai bune procesoarele din prima generatie, dar alea din a 3 a sunt top