| sierra1 a răspuns:

"Merita cumpărat?" - yep

4 răspunsuri:
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Mie personal ca design nu-mi plac dar în rest e ok totul.

| Oricine15 explică (pentru RazvanLegendaVie):

Ce nu-ti plac?

| RazvanLegendaVie a răspuns (pentru Oricine15):

Tastatura și culoarea ăia albastră, dar nu eu o să mă folosesc de el, deci mna.

| vali5 a răspuns:

Placa aia video o sa iti stea la 90 de grade de la ventilator sursa nu are pic de protectie adica la cea mai mica pana de curent sursa poate sa se arda mai bine iti ei doua placute de ram de cate 8gb si le setezi din bios sa fie Dual Channel Kit procesorul ala nu prea mai e cine stie ce acum ca sunt procesoare din generatia 3 care sunt mai bune si mai ieftine gen un amd ryzen 3 3200g sau un amd ryzen 3 3100 care sunt cu cam la fel ca acel proceosrul doar ca la un pret mai redus inrest tot-ul e ok