| CosminComan75 a întrebat:

Pateste ceva PC-ul daca sterg direct folderul Windows old din hard disk?

Răspuns Câştigător
| Oyasumi a răspuns:

Depinde man,
Eu mi.am formatat C laughing
Sfatul meu este sa vezi ce programe ai pe acolo si sa stergi treptat...
sau dai la proprietati si vezi cat de mare e unu si cat de mare e astalalt. Daca au aproape aceeasi marime poti sterge, windows old

12 răspunsuri:
| alinaalin955 a răspuns:

Ti-am pus clipul ala sa vezi cum se sterge corect Windows Old.
Mai vezi pe aici:
https://www.google.ro/......ps?/search
Daca nu, il stergi pur si simplu, ii dai delete la folder.

| CosminComan75 explică (pentru alinaalin955):

Am Windows 8.1 si nu merge!

| alinaalin955 a răspuns (pentru CosminComan75):

Nu merge sa-l stergi?
Click dreapta delete?

| CosminComan75 explică (pentru alinaalin955):

Nici asta nu merge!

| Ax3LdeV a răspuns:

Ba botilor vorbiti si nu stiti ce vorbiti a avut doua windowsuri imstalate si a vrut ca unu sa il dea jos... am avut si eu instalat 2windowsuri si cand l-am sters am avut erori

Răspuns utilizator avertizat
| Oyasumi a răspuns:

Da bre...
logic.Reinstalezi windowsu

| CosminComan75 explică (pentru Oyasumi):

Si atunci ce pot face ca sa sterg cumva folderul acela ca imi ocupa 17 GB de pe hard?

| Oyasumi a răspuns (pentru CosminComan75):

Depinde man,
Eu mi.am formatat C laughing
Sfatul meu este sa vezi ce programe ai pe acolo si sa stergi treptat...
sau dai la proprietati si vezi cat de mare e unu si cat de mare e astalalt. Daca au aproape aceeasi marime poti sterge, windows old

| TeoFcog a răspuns:

Da iti stergi windosul.Trebuie reinstalat apoi happy

| IonutGaby a răspuns (pentru TeoFcog):

Nu se refera la Windows-ul lui actual, Windows Old cum suna? se refera la niste fisiere vechi din windows-ul pe care la avut inainte.

| IonutGaby a răspuns (pentru TeoFcog):

Nu patesti nimic deoarece,, Windows Old'' sunt fisiere de la windows-ul pe care l-ai avut data trecuta.Nu are legatura cu windows-ul actual.