| emyemanuel32156 a întrebat:

Cum fac sa imi sterg tot din Pc absolut totul ca sa pot sa imi bag un windows nou, sau sa sterg de pe hard disk

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai in omentul in care instalezi windows-ul, va trebuii sa il partitionezi. Acolo stergi sau formatezi partitiile, si instalezi noul sistem de operare.

| SilverF8ith a răspuns:

Exista diferite modalitati de formatare a HDD-ului. Cea mai simpla daca doresti sa instalezi Win7 introduci DVD-ul -> Restartezi PC -> Bootezi de pe DVD -> cand ajungi la pasi de partitionare sterge partitia veche cu windows, creaza una noua, formateaza si apoi dai install.
Bafta

| DoK a răspuns:

Cand pui windows formateaza toate discurile.