| Alinache a întrebat:

PC actual :
1.Placa de baza-m61pme-s2
2.Procesor-Amd athlon 64x2 dual core 4000+ 2. 1ghz
3.2 gb ram ddr2
4.Placa video-Ati Saphire 6570 2gb/128 biti GDDR3...

Si acum ce vreau sa schimb :
1.Placa de baza-MSI A55M-P33
2.Procesor-AMD A8 X4 3870
3.4GB DDR3 ...cu aceasta configuratie as putea sa joc de ex: Batman: Arkham Origins,naruto shippuden ultimate ninja storm 3, Assassins Creed III...astept un PM din partea voastra sau lasati un raspuns aici va multumesc

4 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

Frate.Ascultama ca știu ce zic.Tu cu PC-urile astea nu faci nimic.sunt niste calculatoare de cacao. Tiam facut un pc perfect pentru a juca orice joc la setări high. Poate unele ultra. http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/756265/. Tu cu rasnitele alea nu faci nimic.eu am Aliware ca pc am dat pe el 80 milioane e cel mai bun.Rupe orice joc. Duce orice joc la ultra fara probleme.Eu ți-am facut aici un pc gaming mediu. poti duce toate assasins creed.call of duty toate jocurile.gta toate.batman toate.naruto toa ce vrei tu.asa ca strânge bani si ia-l.e foarte bun.Bafta.daca ai nelamuriri da-mi mesaj.Amd nu e bun e praf.e procesor prost.Intel e cel mai bun.Intel e penteu tot amd e pentru jocuri.Intel face ce face si amd.

| Lexi888 a răspuns (pentru Lexi888):

Scuze nu am pus placa video scuze.

| Lexi888 a răspuns (pentru Lexi888):

Plus placa asta video. http://www.pcgarage.ro/......ow-bundle/

| Garsonfane1979 a răspuns:

Procesorul s-ar putea sa nu se potriveasca cu placa de baza. Au socketuri diferite din cate am vazut. Incearca asta http://bit.ly/1aDFhJJ ori cautati tu altu cu socket 1150 ca placa de baza