| sergiu2525 a întrebat:

Pc numi recunoaste castile, am casti cu microfon si cand bag in mufa verde pentru casti tot la boxe se aude, implus microfonul nu-mi apare la volume, imi apar doar speaker, wave, sw synth, balance, iar la prprietati la fel.

Răspuns Câştigător
| ------------------ a răspuns:

Volumul microfonului de aratat tot ti-l arata chiar daca nu il aveai, intra a Master Volume apoi stanga sus options, bifezi playback, apoi mai jos bifezi MIC si dupa aceea o sa-ti apara pe panoul Master Volume alaturi de celalate enumerate de tine mai sus, apropo microfonul l-ai bagat "in mufa"(cum ii zici tu) roza. Daca ai casti cu microfon incorporat, se baga castiile in spatele PC-ului la verde in locul boxelor si microfonul langa la roz.

1 răspuns:
| undercovergirl a răspuns:

Ca sa se auda doar in casti introdu ambele capete in unitate. happy