| Alin_Chioveanu_1991 a întrebat:

PC Problem...s-a inchis singur si cand am incercat sa-l deschid, pauza... Coolerul ruleaza, sursa la fel, pe monitor nimic, nici macar bios-ul. Sa precizez ca s-a inchis dupa ce am accesat pe youtube un clip la calitate "4k" (parca asa). S-o fi suprasolicitat placa video, sau ce? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, incearca sa-l opresti de la sursa, sa pornesti sursa si sa-l deschizi asa, sper ca te-am ajutat

| neutrino a răspuns:

Scoate-l din priza si lasa-l o ora!