| IIIshaneIII a întrebat:

Pc-ul meu cu doar 8 taburi deschise mananca 7gb ram din 8gb, 1gb share pentru placa video integrata, am windows 7, inainte nu facea asa ce se intampla de mananca ram-ul pe paine?

3 răspunsuri:
| IIIshaneIII explică:

Am aflat de unde vine buba, de la firefox, doar windows-ul mananaca 1gb ram, iar cand deschid firefox incepe si mananca din ce in ce mai mult ram pana uneori foloseste ram-ul la maxim si trebuie sa ai dau restart, nu am virusi am scanat cu antivirusul

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Incearca o restaurare (restores)

| voxis12 a răspuns:

Viruși cel mai probabil.o reinstalare de windows rezolvă tot mereu!