| BarladeanuMihai a întrebat:

Pe Facebook am sters din greseala un comentariu la o distribuire de a mea. Cum il pot restabili? Multumesc anticipat!

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nici cum.
S-a sters de pe server-ul FB.

| darrio2007 a răspuns:

Nu se mai poate, din pacate.

| cfrtobias a răspuns:

Il scrii iar si trimiti si gata

| darrio2007 a răspuns (pentru cfrtobias):

Te-ai gandit cumva că acel comentariu nu este al lui?

| cfrtobias a răspuns (pentru darrio2007):

Daca nu era a lui cum sa stearga la altii? ar fi trebuit sa dea raporturi si asa stergea Facebook poate...

| darrio2007 a răspuns (pentru cfrtobias):

Da, poti sterge. Incearca si ai sa vezi.
Doar comentarii la distribuirea ta.
Pe acele trei puncte din dreapta comentariului.

| cfrtobias a răspuns (pentru darrio2007):

Eu stiu ca se poate, tu mi-ai pus intrebarea "Te-ai gandit cumva că acel comentariu nu este al lui? " acum o intorci sau nu stii citi corect!

| darrio2007 a răspuns (pentru cfrtobias):

Nu crede ca sunt venit cu preșul pe aici.
Nu stiai. Altfel nu scriai asta: „Il scrii iar si trimiti si gata".

| cfrtobias a răspuns (pentru darrio2007):

Asa greu o fi sa intelegi ca am scris, ca scrie comentariu din nou si il trimite?

| darrio2007 a răspuns (pentru cfrtobias):

Comentariul nu era al lui, tu nu intelegi.
Of!
Altcineva l-a scris la distribuirea lui. Si il poti sterge.

| cfrtobias a răspuns (pentru darrio2007):

Acum inteleg ce zici si tu, dar atunci de ce s-ar fi razgandit... probabil nu trebuia sa stearga deloc

| darrio2007 a răspuns (pentru cfrtobias):

Crede-ma ca nu stiam ca poti sterge un comentariu al altcuiva. Dar intre timp, comunicand cu tine am facut proba.