| yoNicole13 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am scris un comentariu la o poza pe facebook si am facut o greseala de ortografie insa nu vreau sa il sterg si sa il rescriu din nou. Cum sa fac sa il pot corecta? Multumesc anticipat! happy

16 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Selecteaza mesajul scris dai clik dreapta pe el, apesi copy. apoi stergi acel mesaj si dai paste in acea fereastra happy iti va aparea acelasi mesaj dar asa il vei putea corecta happy apoi posteziwinking

| yoNicole13 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Dar va aparea drept ultimul comentariu sa il acelasi loc?

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru yoNicole13):

Off straight face ma tem ca asta nu e posibil straight face scuze dar nu cred ca se poate asa ceva

| yoNicole13 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Nu e nici o problema. Mersi mult!

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru yoNicole13):

Ti-as aprecia multumirile :* dar din pacate nu te-am putut ajuta deloc straight face

| yoNicole13 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Cel putin ai incercat, deci iti multumesc! :*

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru yoNicole13):

happy ia da-mi accept la prieteni :*

| yoNicole13 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Ti-am dat.hee hee tongue

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru yoNicole13):

Pai hai ca iti las un mesaj pe privatwinking

| yoNicole13 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Eu ies acum dar intru maine probabil.winking

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru yoNicole13):

Ok happy ti-am trimis un sms privat dar nah astia de la TPU nu prea is la timp cu tehnologia si il vei primi in vreo cateva orelaughing noapte buna :*

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru yoNicole13):

Mai bine ai lasa facebook-ul si ai intra undeva unde chiar ai ce face, nu stiu ce gasiti voi bun la facebook

| yoNicole13 explică (pentru alexalexandrusincerul):

Mmda...era mai folositor un raspuns la intrebare dar mersi pentru sfat.winking

| lucy90 a răspuns:

Este foarte simplu dai click dreapta pe comentatiu> inspectati elementu>iti va aparea o bara jos >alegi comentariu care vrei sa il editezi >dai click dreapta din nou si editaare text.
succes

| addha a răspuns:

Il poti sterge, si scrie din nou. Click in dreapta comentariului pe [x]

| yoNicole13 explică (pentru addha):

Dar am spus ca nu as vrea sa il sterg crying