| Ia_Nami_1994 a întrebat:

Hey TPU~! Acesta intrebare se refera la aplicatia Wattpad. Cum spuneam, am Wattpad versiunea android pe telefon, si tocmai ce am postat un capitol de pe telefon, si am incercat sa o continuii pe PC, dar nu imi apare nimic. Am dat share si am intrat pe link-ul povestirii mele dar imi da eroare. Si m-am logat din nou pe ambele si nu merge. Am dat refresh, am incercat mai multe lucruri, dar nimic nu merge. Cine stie va rog, ajutati-ma cu un sfat sau ceva, dau FUNDA!

1 răspuns:
| TeoReo a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel, nu mergea absolut deloc, dar eu spre deosebire de tine mi-ai schimbat telefonul.Dar totusi nu incerca sa iti faci alt cont, la mine nu a mers.