| CrAzYAbOuTMuSiC a întrebat:

Pentru cei care au Samsung Corby:la Bluetooth nu mai pot trimite sau primi melodii, cand dau cautare la dispozitive, ele imi apar dar daca dau clic pe un dispozitiv anume scrie asa:Indisponibil, stergeti dispozitivul asociat, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| IIIx333III a răspuns:

Am avut si eu aceasta "problema" care nu este de loc o problemalaughing. Atunci cand deschizi bluetooth-ul apar persoanele carora ai dat ceva sau de la care ai primit ceva in trecut. Trebuie sa stergi cateva din acele persoane, pentru ca oricum vor reveni daca o sa mai trimiti sau vei mai primi ceva de la persoana respectiva. Sper ca te-am ajutat. Funda?big grin

7 răspunsuri:
| CrAzYAbOuTMuSiC explică:

Pai si cum le stergi?

| CrAzYAbOuTMuSiC explică:

Pai trebuie sa le sterg pentru ca daca incerc sa iau de la altcineva nu ma lasa

| CrAzYAbOuTMuSiC explică:

Nu conteaza, am descoperit cum, merci oricum

| Madalina_Raluca_1997_l03T a răspuns (pentru CrAzYAbOuTMuSiC):

Imi explici si mie cum pot sa le sterg? Uite id meu m.rallu8

| ℓαℓу1999 a răspuns:

Buna,eu am Samsung corby! stergi toti utilizatorii pe care ii ai la bluetooth,si dupa aia merge, da-mi Id tau sa iti mai expik, daca vrei

| ℓαℓу1999 a răspuns:

Eu am, trebuite sa stergi toti utilizatorii si dupa aia merge

| viperaroz10 a răspuns:

Dar mie imi apare nici un dispozitiv gasit