| RaduMarsin a întrebat:

Pentru cei care stiu, eu am cumparat un televizor LG de curand si am aflat ca exista un "Magic Remote" cu care poti da comenzi la televizor prin voce, etc.
Acum intrebare e, daca cumpar acel Magic Remote si il folosesc la un televizor LG care nu a venit cu Magic Remote de la inceput, o sa functioneze?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Pentru versiunea, Telecomanda LG Magic Remote AN-MR650A, gasesti pareri si impresii mai jos:
https://www.emag.ro/telecomanda-lg-magic-remote-an-mr650a/pd/D1Z44DBBM/

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Comentarii de pe site-ul Altex:

"Este compatibila cu toate tv smart LG de la 630 inclusiv in sus."

"Nu aruncati banii, butonul de ok nu functioneaza, iar fara el e inutila! ...nu usureaza cu nimic fata de telecomanda inclusa a televizorului
Televizor LED Smart Ultra HD, webOS 3.0, 124cm, LG 49UH603V."

"Am achizitionat aceasta telecomanda pentru un LG 32LH6047din 2016. Din pacate, pentru acest model functioneaza patial deci...nu merita investitia pentru modelul de mai sus."

| dannyel86 a răspuns:

"Telecomanda LG Magic Remote AN-MR650"