| c0pil1n a întrebat:

Salutare!
De curand mi-am cumparat un ps4 pro si as dori sa imi cumpar un televizor sau un monitor pana in 2000 lei.
Doresc sa il folosesc doar pentru jocuri!
Ce imi puteti recomanda?

1 răspuns:
| debarasator63 a răspuns:

Ca sa te bucuri de consola te sfatuiesc sa iei un smart tv, imagine hd 4k, cu diagonala undeva la 45-50 inch. In banii tai iti recomand : LG Smart TV 49UK6470PLC, Samsung Smart TV UE55NU7092U. Ca sa gasesti la un pret mai mic, intri pe compari.ro, Electronice, Televizor LED si acolo cauti tv-ul.