| Solutionistul a întrebat:

Pentru cei ce se pricep la programare..nu ma refer doar putin html si css...ci sa aiba cunostinte avansate! Sunt interesat sa cumpar un website! Dati un mesaj aici sau privat!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdmiNuL a răspuns:

Salut! Ma ofer eu. Am cunostinte medii in HTML in CSS. Trimite-mi un mesaj pe privat! Nu trebuie sa dai bani, doar sa-mi ramai dator! happy

| Solutionistul explică (pentru AdmiNuL):

Lasa-mi contul tau de facebook atunci happy Ma pot revansa cu alte chestii.

| AdmiNuL a răspuns (pentru Solutionistul):

Ok. Ti-l dau pe privat. Numa' bine!

| Razvan_Nutu_1984 a răspuns (pentru AdmiNuL):

Salut adminul, as dori sa ma ajuti si pe mine cu ceva daca se poate, dau o bere sau ce vrei tu, nu vreau mare chestie, doar sa imi arati ceva, mersi frumos