| 78buc a întrebat:

Pentru cie ce cunosc programa ManyCam,am apasat pe Sources si mai apoi pe Blank image,acolo mi-am ales din greseala o nuanta,de atunci nu se mai sterge si nu ma pot vedea cu cineva cind am nevoie,imi apare dor nuanta de la ManyCam, cum as putea sa o inlatur, am incercat sa sterg programa in intregime si cu documentele care imi ramin dupa ce o dowlandez dar o mapa nu vrea sa se stearga, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| ArmywCode a răspuns:

Da,deoarece functia de cautare este cu totul altfel, la XP, folosesti functia shearch(cea cu catzelul) si faci cum am mentionat mai sus

4 răspunsuri:
| ArmywCode a răspuns:

Salut.Mergi la start>task manager>procese> selectezi nuanta>inchidere proces... sper ca te-a ajutat.

| 78buc explică (pentru ArmywCode):

Nu gasesc

| ArmywCode a răspuns (pentru 78buc):

Depinde...am vorbit pentru windows 7.

| 78buc explică (pentru ArmywCode):

Mm,la mine este windows xp, conteza oare?

| ArmywCode a răspuns (pentru 78buc):

Da,deoarece functia de cautare este cu totul altfel, la XP, folosesti functia shearch(cea cu catzelul) si faci cum am mentionat mai sus