| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Pentru expertii in ask.fm, daca pun cuiva o intrebare anonim, exista sanse ca respectivul sa isi dea seama de ip-ul meu si sa afle cine sunt?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Din cate am inteles *** ceva programe care identifica cine anume a adresat intrebarea, dar nu sunt gratis aceste programe. In plus, acel program detecteaza ip-ul unei persoane care are si ea ask.fm, deci daca tu nu ai cont si pui intrebari cu anonim, n-are cum sa-si dea seama.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Ibrahimovic):

Am vazut ca poti pune intrebare si fara cont pe ask, deci esti 100% sigur ca nu va afla? sunt mai paranoic de fel

| Ibrahimovic a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Fara cont, n-are cum.

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu, nu isi va putea da seama.