| AdinaDiana a întrebat:

Please help.tocmai ce am instalat windows 7 ultimate si nu stiu de ce nu merge sunetul.adica iconita acestuia pare in regula,nu are ni ciun x pe ea, am reinstalat si driver'ul realtek si degeba.ce sa mai fac.....am verificat si prin cintrol panel si totul pare in regula... windows audio e pornit, tot.nu stiu ce are.problema e ca nici macar nu e laptopul meu

7 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Reistaleaza driver-ul de sunet!

| Homye18 a răspuns:

Salut, intra pe site-ul producatorului si cauta pe acolo drive de sunet. De exemplu mie la Acer Aspire 5520 nu-mi merge sunetul, decat daca instalez inaintea placii de sunet modemul si apoi driver-ul de sunet.

| harhas a răspuns:

Ceau,baga id-ul ce tii l-am trimis! o sa te ajut cu un program care face totul

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Ai placa de sunet? happy FUnda?

| AdinaDiana explică:

Am instalat ce ai zis tu, problema e ca imi gaseste driverele lipsa dar ma pune mereu sa ma inregistrez, chiar daca ii bag codul...mi-l cere mereucrying

| AdinaDiana explică:

Ori nu fac eu ceva bine, ori nu stiu...imi cere mereu sa inregistrez

| AdinaDiana explică:

Unde trebuie sa copiez mai exact crack-ul?