| marioxxl11 a întrebat:

Pls help! Am cumparat un laptop nou si nu are decat o partiție(C). Toata memoria e stocata acolo in C. Cum mai fac inca o partiție? Sau trebuie sa descarc tot in C? Vreau sa fac un D pentru tot ce vreau sa descarc... ce pot face?

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Trebuie sa instalezi windows. Si mai faci o partitie.
Funda?happy

| marioxxl11 explică:

Nu pot faca fara sa reinstalez windowsul? doar ce l-am cumparat are windowsul original nas vrea sal reinstaleztongue

| vlestat33 a răspuns (pentru marioxxl11):

Numai cu reinstalare de windows, incearca win7 o sa iti fie mai usor

| vlestat33 a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsul si sterge patritia pe C. dupa poti sa faci 2 patitii :c si :d. citeste si tu acolo iti spune jos cum sa faci si ce trebuie sa pasei sa creezi si sa stergi.bft

| popyku a răspuns:

Fa o reinstalare de windows sau creaza in cuna cu magic partition