| deniidenisa156 a întrebat:

PLS HELP! Am un lptop sus de trei luni de l compri.ro SI din greseala am atins mufa de la casti la mufa unde bagi sticku si mi s.a oprit si nu se mai aprinde si nici nu incarca dar avea baterie si am mai facut odata asta dar mi s.a aprins, ce sa fie? are garantie dar cum procedez pentru ca pe site imi da adresa de Bulgaria si nr de tell la fel si daca il duc la service?

2 răspunsuri:
| InsiNe a răspuns:

Mai încearcă acolo de unde ai luat lpt daca nu dul La un service

| deniidenisa156 explică (pentru InsiNe):

Dar nu stii ce are? e normal sa faca asa daca am atins acolo din greseala?