| ellenutzza a întrebat:

Poate ca e o intrebare cam stupida dar am nevoie de ajutor! so. daca vreau sa scriu ceva la status si vreau sa trec pe randul urmator de la capat cum fac? ca si cum as scrie in word si dau enter si o ia de la capat...am incercat sa dau space pana la randul urmator insa nu imi permite decat 3 randuri si am vazut ca poti si mai mult...la spatiile astea intre randuri iti apar niste patratele mici unul langa altul. nu stiu daca m`ati inteles ca am cam imbarligat cuvintele:-)) insa sper ca ceva ceva ati inteles! pls help! dau funditakiss*

multumesckiss

Răspuns Câştigător
| Verdunkleten a răspuns:

Ctrl + enter
sigur merge!
tongue

9 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Pai,, nu poti direct, dar fa-ti un document text, scrii acolo totul exact cum vrei sa iasa, si selectezi pe urma textul, dai click dreapta-copy, mergi la messenger si dai un click simplu unde trebuie sa scrii statusul, si pe urma click dreapta-paste si enter.
si gatawinking sper ca am fost de ajutor happy

| BabyPink a răspuns:

Apeşi Ctrl+enter!

| BabyPink a răspuns:

@bizarreboy merge şi aşa, dar când ajungi la messenger trebuie să apeşi CTRL+V(paste)!

| DeNyyy a răspuns:

Da nu mere mah...

| DeNyyy a răspuns:

Mie nu imi merge cu ctrl+enter

| mariaw a răspuns:

Ctrl+enter(apasate in acelasi timp)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa ctrl+enter!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar e o intrebare prea stupida pentru a fi raspunsa

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Eh, am aflat si eu cum se facelaughing
Mersi ca ai scutit 2 intrebarilaughing