| Naiky3Run4 a întrebat:

FUNDA + VOT! HELP HELP, am nevoie de ajutor... cand vreau sa vb cu cineva dupa mess si el imi scrie ceva nu vad ce imi scrie si nici eu nu vad ce scriu adica dupa ce apas enter nu vad ce am scris crying nici odata nu am patit asa ceva..., am incercat sa bag alt mess 8, 9, 10. da nimic, PLS PLS AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| virus5381 a răspuns:

Http://www.forwindows.net/......-soluția/ Doamne greu i isa dai un search cu google...

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ia incearca mess-ul beta 11 http://messenger.yahoo.com/beta/win ca poate cu asta merge,oricum,e un bug de la yahoo,o sa se rezolve de la ei,dar, dac vrei, poti sa incerci cu o reinstalare de windows dar nu e garantat ca va merge dupa.

| Daniella a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru.
Incercam sa vb cu cineva, dar nu trimitea nimic din ce ii dadeam persoanei respective.
Am tot instalat si reinstalat si nimic, asa ca mi-am reinstalat windowsul si am rezolvat problema.
Te sfatuiesc acelasi lucru happy

| me_9877 a răspuns:

Reinstaleaza mess-ul. virussss